Psichologas Vilniuje

Psichologas

Ieškote kas būtų geras psichologas Vilniuje? Jums reikalinga psichologine pagalba iškilus sunkumams? Mūsų psichologai dirba Vilniuje ir teikia psichologo konsultacija bei psichologine pagalba. Psichologas – psichoterapeutas dirba mūsų komandoje Vilniuje, taip pat psichologo konsultacijas teikia psichologė  ir psichoterapeutė. Todėl tikrai galime Jums padėti. Šiandieninis gyvenimo tempas, stresas ir problemų kompleksiškumas ne vieną priverčia ieškoti kur būtų suteikta psichologinė pagalba, antra specialisto opinija ar psichologo konsultacija.

Psichologinė pagalba

Jei jaučiate, kad reikalingas psichologas bei psichologo pagalba, neišsigąskite to, –  tai visiškai nereiškia, kad jūs išprotėjote ir, kad kiti manys, kad jūs esate kitoks. Kiekvienas suaugęs žmogus gali prisiminti situaciją, kai patyrė tokią stiprią vidinę įtampą, kad nustojo kovoti savarankiškai ir būtent tada atsirado minčių, jog reikalinga psichologine pagalba.  Mes  ramiai ir nesunkiai priimame tai, kad ligoniui ar vaikui gali būti reikalinga psichologo pagalba ir palaikymas: mūsų supratime – tai  silpnas ir beginklis žmogus. Tačiau, kai psichologo pagalba reikalinga mums – mes sutrinkame. Mūsų gyvenime mes turime įveikti daugybę kliūčių ir painių bei sudėtingų situacijų. Tam reikia ir psichologinių, ir fizinių jėgų, ir stiprybės. Kai to nepakanka, mes jaučiamės  bejėgiai ir silpni. O vienas žmogus yra visuomet apribotas tuo metu užgriuvusios jį problemos ir dėl įvairių aplinkybių bei didelio streso sunkiai ją sprendžia arba gali padaryti reikšmingų klaidų. Tuomet yra reikalingas žvilgsnis iš šalies ir psichologo pagalba. Todėl psichologas Vilniuje ir kiti mūsų psichologai yra pasiruošę Jums padėti.

Psichologo konsultacija

Psichologinė pagalba ir psichologo konsultacija klientui padeda analizuoti situaciją; nustatyti problemas ir jų sprendimų galimybes; įgauti žinių; stiprinti įžvalgumą; vystyti, organizuoti ir nukreipti savo pačių žinias; įgauti specifinių žinių; priimti racionalius ir atsakingus sprendimus. Psichologo konsultacija savo procese apima bendrą veiklą, kurios dalyviai psichologas konsultantas ir klientas dirba su tam tikru bendru tikslu – psichologo kliento uždavinių sprendimu ir kliento funkcionavimui reikalingų veiklos pasikeitimų įgyvendinimu. Psichologinė emocinė pagalba yra labiau pirmoji pagalba, skirta ūmiam situacijos įvertinimui ir susidariusiai emocinei būsenai nuraminti. Tolimesnė psichologo konsultacija vertina situacijos aplinkybes, galimas alternatyvas ir išeitis, jos metu sprendžiama konkreti kliento psichologinė problema. Psichologė Vilniuje Vida Kaziukėnaitė teikia psichologo pagalba ir konsultacija. Psichologė yra patyrusi teikiant tiek psichologine pagalba asmenims, tiek psichologo konsultacija organizacijoms. Taip pat aktyviai dirba kaip psichologas internetu Skype programa, teikiama nuotoline psichologo konsultacija klientams visoje Europoje.

Psichologė – psichoterapeutė Vida Kaziukėnaitė

Psichologo išsilavinimą įgijau Vilniaus universitete.  Dirbau psichologe Vilniaus miesto psichikos sveikatos centre, vykdžiau psichologinį testavimą ir atrankas personalo atrankos įmonėje “Atrankos konsultantai”.

Pagrindine psichoterapijos kryptimi pasirinkau kognityvinę elgesio terapiją, baigiau KET psichoterapijos podiplomines studijas LSMU Elgesio medicinos institute ir įgyjau psichoterapeuto kvalifikaciją.

Taip pat aktyviai dalyvauju Lietuvos psichodramos draugijoje ir taikau psichodramos elementus grupinėje ir individualiuoje terapijoje. Esu baigusi geštalto terapijos ir psichosintezės studijas pagal Norvegijos Meta – Senter programą.

Savo darbe taikau integruotą įvairialypę terapiją, naudoju įvairias technikas priklausomai nuo kliento asmenybės ir situacijos.

Psichoterapija

Psichoterapija – psichologinių problemų arba sutrikimų gydymas, kuriam yra taikomas komunikacinis (bendravimo) metodas, ir jį atlieka specialistas gydytojas-psichoterapeutas arba psichologas – psichoterapeutas. Mūsų komandoje yra ir  psichologas-psichoterapeutas, ir psichiatras-psichoterapeutas.  Dažniausiai į psichoterapeutą kreipiasi žmonės patiriantys vidinę kančią. Jei jaučiate nuolatinį ilgalaikį nerimą, įtampą, liūdesį, blogą nuotaiką, greitai sudirgstate, liejate pyktį arba užsidarote nuo visų, sutrinka santykiai su artimaisiais, draugais, kitais žmonėmis, sunku dirbti, koncentruoti dėmesį, mintys nuolat nuklysta “išsilaižyti žaizdų”, ratais sukdamasi apie tuos pačius įvykius, žodžius, aplinkos detales, Jums yra reikalinga psichologo ar psichoterapeuto pagalba. Visa, kas prisimenama kalba apie “ne tai”, “ne taip”. Susiaurėja interesai, pagaliau nieko nesinori daryti arba veikiate neapgalvotai, žalingai sau ir kitiems, gyvenimas nublanksta, apie save galvojate blogai, o kartais tiesiog atrodo, kad visi nesupranta, neįvertina jūsų, nors taip stengiatės. Tokiose situacijose Jums gali padėti psichologo konsultacija ir psichoterapija. Gydytojas psichoterapeutas Vilniuje padės Jums atrasti save šioje psichologinių problemų virtinėje.