Gyvenimo būdas

Sveika gyvensena – psichinės sveikatos pagrindas.

Įdomi veikla, stabili vertybių sistema, ryšiai su žmonėmis ir gyvąja gamta, reguliarus ir tvarkingas miego režimas, streso apribojimas, pilnavertis mitybos racionas, pakankamas buvimas ore ir fizinis krūvis, triukšmų-trukdžių ar stimuliantų apribojimas, tinkami pomėgiai, gyvenimo ir darbo balansas.

Visos ligos turi psichinę prigimtį.

Pasak Dr. Ryke Geerd Hamer’io – visos ligos turi psichinę prigimtį: “Through the millennia, humanity has more or less consciously known that all diseases ultimately have a psychic origin and it became a “scientific” asset firmly anchored in the inheritance of universal knowledge; it is only modern medicine that has turned our animated beings into a bag full of chemical formulas.” Dr. Ryke Geerd Hamer.

Griežtas režimas ir prasminga subalansuota veikla

Palaikyti sveikai gyvensenai reikia ir griežtumo ir veiklumo. Kadangi gyvename pagundų ir disbalanso apsuptyje, pirmiausiai yra reikalinga disciplina ir griežtumas. Tai griežtas miego režimas, griežtas mitybos režimas, prisivertimas kasdieniniam fiziniam krūviui bei dirgiklių ir trukdžių pašalinimas. Na, o kita sveikatos pusė yra realizuoti save prasmingoje ir subalansuotoje veikloje. Tam yra reikalinga stabili vertybių sistema (įskaitant tikėjimą/ar sveiką filosofinį požiūrį), įdomi veikla, meilė, socialiniai ryšiai ir bendravimas,  ryšys su gyvąja gamta, atitinkami pomėgiai, gyvenimo ir darbo balansas.