Psichiatras Vilniuje

Konsultuoju konfidencialumo siekiančius klientus subtiliais gyvenimo, veiklos ir psichinės sveikatos klausimais.

Dirbu su klientais išgyvenusiais netektį, trauminius patyrimus, nerimą, depresiją, įtampą ir didelį stresą, susiduriančiais su ydingais santykiais, darbo ar veiklos problemomis, ieškantiems gyvenime pusiausvyros, tikslo ir prasmės. Racionaliai naudodamas medikamentinį gydymą padedu žmonėms su nemiga, nuotaikos svyravimais, įkyriomis mintimis, baimėmis ar sudėtingesnėmis psichinės sveikatos būsenomis.

Mano paslaugos skirtos klientams, kuriems reikia privatumo, subtilumo ir gero aptarnavimo.

Gydytojas psichiatras Andrejus Kaleinikovas

Medicinos studijas baigiau LSMU, o psichiatrijos studijas VU ir 1992 m. įgijau gydytojo psichiatro specialybę.

Dirbau gydytoju psichiatru Respublikinėje Vilniaus psichiatrijos ligoninėje, taip pat gydytoju-psichoterapeutu Vilniaus miesto Psichikos sveikatos centre. Paskutiniu metu dirbau gydytoju psichiatru Centro poliklinikos psichikos sveikatos klinikoje ir privačioje klinikoje Taurakalnio sveikatos namai. Dabar užsiimu tik privačia praktika.

Psichoterapijos kryptimi pasirinkau transakcinę analizę ir schemų terapiją. Dalyvavau steigiant Lietuvos transakcinės analizės asociaciją, buvau pirmasis jos prezidentas, dalyvavau Europos transakcinės analizės asociacijos komitetų veikloje.  Taikiau transakcinę analizę ir kitus metodus organizacijų konsultavime, turiu virš 15 metų verslo ir organizacijų konsultavimo patirtį. Esu tarptautinės schemų terapijos draugijos tikrasis narys ir sertifikuotas schemų psichoterapeutas http://www.schematherapysociety.org/Sys/PublicProfile/27846052/3699748 Tai integruota psichoterapija apimanti psichodinamines, geštalto ir patyrimines, bei KET (kognityvinės elgesio terapijos) technikas.

Savo darbe propaguoju sveiko gyvenimo būdo ir psichinės sveikatos puoselėjimo principus, daug dėmesio skiriu psichinės sveikatos profilaktikai ir klientų adaptacijai.

Paslaugos
Psichiatrinis ištyrimas ir įvertinimas. Diagnozės išaiškinimas klientui, galimo terapinio plano ir jo variantų numatymas, prognozių aptarimas. Konsultacijos privačiais psichinės sveikatos klausimais. Psichoedukacija, psichosocialinės adaptacijos analizė ir konsultacijos. Žodinio ir medikamentinio gydymo suderinimas.

Terapinis požiūris ir principai
Kiekvienas žmogus turi įgimtą gebėjimą sveikti. Padedu klientui siekti savarankiškumo ir  kokybiško funkcionavimo formuojant įgūdžius gyventi be vaistų ar psichoterapijos.
Nors yra būklių, kai gydymas vaistais yra būtinas, stengiuosi išmokyti adaptuotis su minimaliai saugiu palaikymu vaistais. Gydymo trukmė priklauso nuo kiekvieno individualios situacijos.  Bet, priklausomai nuo asmenybės ypatumų ar būklės sunkumo, tai gali užtrukti. Stabiliems pokyčiams įvykti ir naujiems įgūdžiams įsitvirtinti yra reikalingas laikas. Panašiai galvoju ir apie psichoterapijos būtinumą – kai klientas sustiprėja, atsiranda pasitikėjimas ir gebėjimai spręsti,  –  poreikis jai sumažėja.

Pirmas susitikimas
Saugioje ir patikimoje aplinkoje  pradėsime bendradarbiavimą ir ieškosime būdų, kaip rasti geriausią sprendimą ir  galimas alternatyvas.  Po pirmojo apsilankymo sudarysime terapinį planą ir aptarsime trukmę.
Svarbiausi terapijos sėkmės faktoriai yra bendradarbiavimas, pasitikėjimas ir noras keistis. O trukdyti gali vilties neturėjimas, varžymasis dėl savo simptomų, baimė pasirodyti silpnam ar nesusitvarkančiam, neryžtingumas. Dirbsime kartu, kad įveiktume šias kliūtis ir išugdytume naujus įgūdžius, būtinus geram funkcionavimui ir savijautai.

Susisiekime
Suprantu, kaip Jums yra svarbu teisingai pasirinkti tinkamą šios srities profesionalą, turintį žinių ir patirties, empatišką ir palaikantį, galintį patarti svarbiais gyvenimo ir subtiliais psichinės sveikatos klausimais. Tikiuosi, kad skaitant šį tinklapį,  mano pateiktas požiūris Jums bus priimtinas.  Jeigu Jums kiltų klausimų ar norėtume asmeniškos ir visiškai konfidencialios konsultacijos, nedvejodami susisiekite su manimi adresu: privatus.psichiatras@gmail.com

www.mln.lt katalogas katalogas