Internetu

Psichologas, psichoterapeutas ir psichiatras internetu konsultuoja Skype programa.

Psichologo konsultacija internetu

Dažniausiai praktikoje su psichologu internetu konsultuojasi žmonės gyvenantys užsienyje ar kitame mieste, daug keliaujantys, užsiėmę, tačiau norintys išlaikyti tą patį terapeutą ir konsultuotis gimtąja kalba. Psichologas internetu – tokiais atvejais yra labai patogus sprendimas. Psichologo konsultacija internetu turi tam tikrą specifiką, pas mus jau yra nusistovėjusi gera praktika ir psichologinis konsultavimas Skype kartu su namų užduotimis duoda gerų rezultatų.

psichologas ir psichiatras internetu, skype, online
psichologas ir psichiatras internetu

Vaizdu
Vaizdo konsultacijos internetu Skype pagalba
Psichologo, psichiatro ir psichoterapeuto konsultacija internetu Skype pagalba su vaizdu. Tai puiki galimybė greitai ir patogiai gauti pagalbą Ypač žmonėms, kurie yra užsienyje, kitame mieste, kai yra problemos su transportu. Net jei Jūs esate ir Vilniuje – išvengsite kelionės, spūsčių ir parkavimo.  Sesijos iš Jūsų namų ar biuro, Jums patogiu metu.

Balsu
Konsultacijos telefonu ar internetu
Klientams siekiantiems anonimiškumo siūlomos psichologo konsultacijos telefonu arba internetu per Skype išjungus vaizdą. Šalia aukščiau išvardintų privalumų ši psichologinė konsultacija yra tinkama žmonėms, kurie yra nedrąsūs ir, jei ne internetas, vargu ar apskritai pasirodytų pas specialistą.

Tekstu
Tekstinėmis žinutėmis, “chat’u”, rečiau – elektroniniu paštu
Kartais yra lengviau išdėstyti savo problemą raštu. Rašydami Jūs turite laiko apgalvoti, sugrįžti prie savo minčių ir jas papildyti. Išdėstę mintis popieriuje, Jūs galite atsitraukti ir į savo problemą pažiūrėti iš šalies. Jūsų nespaudžia stresas dėl susitikimo trukmės, aplinkos, rūpesčio kaip Jūs atrodote, ar psichoterapeuto reakcijos į Jūsų pasisakymus.  Šiuo metu teikiame tik palaikomasias konsultacijas e-paštu, seniems klientams. Psichologo paslaugos kaina skaičiuojama pagal tekstinio konsultavimo įkainius pateiktus žemiau, į laiškus psichologas internetu atsako per savaitę. Konsultavimas vien laiškais galimas tik nesudėtingų problemų atvejais, todėl daugiau praktikoje dažniau naudojamas kombinuotas (ir tekstu, ir balsu/vaizdu) konsultavimas. Po intensyvesnės “gyvos” terapijos – e-laiškai yra puikus būdas palaikomajai terapijai tęsti bei atskiriems papildomiems klausimams spręsti.

Psichiatro konsultacija internetu

Internetu galime suteikti ne tik psichologo konsultacijas ar psichoterapijos sesijas, bet ir psichiatro konsultacijas.  Europinis receptas atveria naujas galimybes klientams, gyvenantiems ES šalyse. Neišeidami iš namų Jūs galite ne tik konsultuotis internetu, bet ir tęsti gydymą. Net jeigu Jūs ir pastoviai gyvenate užsienyje.  Mūsų klientai, dažnai tik trumpam atvykę į Lietuvą ir apsilankę pas mus Vilniuje, gali toliau tęsti psichologo konsultacijas bei gydymą nuotoliniu būdu. Nuo 2013 m. spalio 25 d. Lietuvos gydytojams atsirado galimybė išrašyti bendruosius ES receptus, kurie yra skirti pateikti kitoje ES šalyje. Jie specialiai sudaryti taip, kad vaistininkas receptą (vaisto sudedamąsias dalis, dozavimą) toje šalyje lengvai suprastų. Toks Lietuvos gydytojo išduotas receptas galioja visose ES šalyse.  Jeigu Jūs gyvenate užsienyje, konsultacija internetu yra vienintelis realus būdas gauti psichologinę pagalbą ir gydymą gimtąja kalba. Be to, Jūs turėsite pastoviai su Jumis dirbantį terapeutą tiek Jums besilankant Lietuvoje, tiek gyvenant ar keliaujant kitose šalyse.

Kaip vyksta psichologo konsultacija internetu?

Dažniausiai praktikoje naudojami du pagrindiniai nuotolinės psichoterapijos vykdymo būdai: elektroniniu paštu ir Skype‘o vaizdo konferencijos metu. Virtualioji psichoterapija, skirtingai nuo tradicinės, turi savo specifiką. Dažnai klientai jaučiasi saugesni atskleisdami savo patyrimą, išgyvenimus ir pasilikdami galimybę likti anonimiški, nepažinti, nematomi. Toks psichoterapijos būdas dažnai priimtinas žmonėms, kuriems tiesioginė psichologo pagalba yra sunkiai prieinama dėl fizinių negalių ar ligų, bei tie, kurie į konsultaciją negali atvykti dėl fizinių apribojimų (žmonės, besigydantys ligoninėje, išvykę į  kitą miestą, negalintys išvykti dėl darbo specifikos ir pan.). Žmonėms, išvykusiems iš Lietuvos ir negalintiems gauti konsultacijos gimtąja kalba. Be to yra kategorija žmonių, kurie nenori kreiptis psichologo konsultacijos tiesiogiai dėl jų problematikos subtilumo:  turintys seksualinių sutrikimų, patyrę išprievartavimą, taip pat tautinių ir seksualinių mažumų atstovai, priklausomybėmis sergantys, žmonės, patyrę smurtą, gėdijantys dėl savo sutrikimo ir pan. Psichologo konsultacijomis internetu  naudojasi visuomenėje  dažnai matomi žmonės, teisininkai, vieši asmenys ir pan., kurie ypač saugo savo konfidencialumą. Dažnai į psichoterapeutą internetu kreipiasi žmonės, kurių aplinkiniai, draugai ar šeimos nariai dėl vienų ar kitų priežasčių nepritaria lankymuisi pas psichologą, o žmogui yra drovu bei baugu atvirai nepaisyti jų nuomonės ir laikytis apsisprendimo kreiptis į specialistą. Arba žmonės, kurie nori padrąsinti savo artimąjį kreiptis pagalbos, nes jis pats į psichologą tikrai nesikreips. Tokį psichoterapijos būdą renkasi žmonės, bijantys viešų vietų, žmonių ar vengiantys išeiti iš namų. Taip pat ji gali būti naudinga turintiems ryškių kalbos ar  klausos sutrikimų arba fiziškai labai išsekusiems. Psichologo ar psichiatro konsultavimas internetu tinka tiems, kurie drovisi peržengti psichologo kabineto  slenkstį, stipriai išgyvenantiems stresą, drovisi kreiptis į psichologą, psichiatrą ar psichoterapeutą, nenori, kad draugai, šeima ar aplinkiniai apie tai žinotų.

Konsultacijų internetu paketai

Vaizdu. 6 vaizdo konsultacijos  Skype 
Konsultacijos Skype su vaizdu, tai galimybė greitai ir patogiai gauti pagalbą Ypač žmonėms, kurie yra užsienyje, kitame mieste ar yra sudėtinga atvykti.  Sesijos iš Jūsų namų ar biuro Jums patogiu metu.

Balsu. 6  konsultacijos telefonu  
Konsultacijos telefonu arba Skype išjungus vaizdą. Šis konsultavimas tinkamas žmonėms, kurie yra nedrąsūs ir, jei ne internetas, vargu ar apskritai pasirodytų pas specialistą.

Tekstu. 4  konsultacijos tekstinėmis žinutėmis, “chat’u”  
Kartais yra lengviau išdėstyti savo problemą raštu.  Siūlomame pakete numatytos keturios tekstinio konsultavimo / chat’o sesijos. Šiuo metu siūlome tik palaikomasias sesijas tekstu seniems klientams.

Nuotolinių konsultacijų atveju sesija ir yra 45-50 minučių konsultacija.

Supaprastintas tarptautinis apmokėjimas – Jums pavedimas kainuos tiek kiek ir vietinis  banko pavedimas Jūsų šalies viduje (pasiteiraukite ar Jums tinka – galioja ne visose šalyse).

Saugi nuotolinė terapija internetu

Daugumą problemų galima išspręsti per 12 sesijų, nors būna, kad prisireikia ir daugiau (>20). Terapeutas ir klientas susitaria dėl sesijų skaičiaus (dažniausiai siūlome 6 pirmam kartui). Per tą laiką vyksta darbas ir yra vertinamas progresas. Pasistūmėjus į priekį ir įvertinus pažangą aptariami tolimesni tikslai ir veiksmai, tuomet užsakoma dar 6 sesijų.

Konsultavimo elektroniniu paštu atveju, viena sesija – tai yra vienas apsikeitimas elektroniniais laiškais, todėl žmonėms mėgstantiems rašyti,- tai yra ekonomiškesnis būdas gauti konsultaciją tiek dėl mažesnės kainos, tiek dėl  dviejų laiškų per sesiją, kai dirbama formuluojant ir aprašant problemą, ir nagrinėjant gautą atsakymą. Taip pat didelis privalumas yra, kad Jūsų nespaudžia laikas, emocijos, gyvo bendravimo nepatogumai ar trukdžiai. Jūs turite pakankamai laiko apgalvoti, parašyti, po to vėl sugrįžti, papildyti ar pataisyti prieš išsiunčiant. Taip apmąstydami Jūs rasite sprendimus sau jau berašydami, o išdėstę juo raštu, galėsite logiškai nubrėžti galimų tolimesnių veiksmų seką, ar identifikuoti rizikas bei baimes dėl kurių su psichologu internetu norėtumėte pasitarti. Šiuo metu teikiame tik palaikomasias konsultacijas e-laiškais seniems klientams.

Dar vienas svarbus privalumas yra visiškas anonimiškumas, jeigu Jums tai yra svarbu. Mes nepatikrinsime Jūsų vardo – galite naudoti pseudonimą. Taip pat, tekstinės konsultacijos atveju, Jūs po ranka turėsite visą rašytinę terapijos istoriją, bet kada galėsite grįžti prie jautrios vietos, prisiminti, ką tuomet nagrinėjome ir konstruktyviai judėti į priekį.

Susisiekite su mumis ir mes suderinsime Jūsų pirmos konsultacijos laiką.