Psichologine pagalba

Šiandieninis gyvenimo intensyvumas, ritmas, problemų kompleksiškumas, stresinė aplinka bei pasirinkimų sudėtingumas dažną priveda prie situacijos kuomet tampa reikalinga profesionali psichologinė pagalba.

Psichologine pagalba ar psichologo konsultacija – kuo skiriasi ir ką pasirinkti?

Ką pasirinkti – nemokama psichologine pagalba, mokama psichologo konsultacija, kuo tai skiriasi ir kas būtų geriau? Dažnai sutinkame atvejų kai psichologinę emocinę pagalbą nemokamai teikia savanoriai įvairiuose bendruomeniniuose paramos ar pagalbos centruose. Apmokytų savanorių teikiama pirmoji psichologinė emocinė pagalba paramos centruose yra geras būdas gauti psichologinės pagalbos paslaugą greitai ir nemokamai. Daug nuoširdžiai bendruomenei dirbančių žmonių yra specialiai apmokyti ir stengiasi atlikti šį darbą gerai. Dažnai to pradžiai ir užtenka, tam kad nuraminti emocijas ir susiorientuoti probleminėje situacijoje. Tačiau toliau, numatant tolimesnį psichologinį konsultavimą ar psichoterapijos planą jau yra reikalinga specialistų pagalba.  Mūsų psichologų teikiama psichologine pagalba bei psichologo konsultacija yra profesionalių specialistų – psichologo ir psichoterapeuto teikiama mokama paslauga.

Teikiama psichologinė pagalba ir psichologo konsultacija Vilniuje

Mūsų teikiama kokybiška psichologine pagalba, – t.y mes teikiame ir psichologinę emocinę pagalbą, ir psichologo konsultacijas. Mūsų psichologas Vilniuje padės Jums išanalizuoti Jūsų situaciją, išspręsti iškilusias psichologines problemas ir suteiks psichologine pagalba. Galime pasiūlyti vieną ar kitą psichologą bei psichoterapeutą arba psichiatrą.  Psichologo pagalba ir konsultacija galima iš anksto užsirašius vietoje – mūsų kabinete Vilniuje arba nuotoliniu būdu – internetu Skype programa patogiu Jums metu.

Kaip rasti psichologine pagalba Vilniuje?

Mūsų psichologų ir psichoterapeutų teikiama psichologine pagalba bei psichologo konsultacija Vilniuje. Mūsų psichologo pagalba yra Vilniuje, miesto centre prie Žaliojo tilto ir CUP, įsikūrusi adresu Šnipiškių g. 2.  Patogiausia automobilį būtų palikti Vilniaus centrinės universalinės parduotuvės (VCUP) automobilių parkingo trečiame aukšte ir pro planetariumą ateiti pėsčiomis. Neatvykite neužsirašę, nes klientus priimame tik su išankstine registracija. Telefoną registracijai rasite puslapyje psichologo pagalba Vilniuje, ten pat rasite ir tikslesnes nuorodas kaip atvykti automobiliu arba viešuoju transportu.

Psichoterapeuto ir psichiatro konfidenciali konsultacija Vilniuje

Šiais laikais ryžtis apsilankymui psichikos sveikatos centre yra sudėtinga, tiek dėl visuomenėje vyraujančios stigmatizacijos, tiek dėl galimų pasekmių  – įvairių apribojimų ar teisių suvaržymo (vairuotojo teisės, leidimas ginklui, galimybė dirbti pagal atskiras profesijas ir t.t). Todėl dažnai pasirenkama privati ir konfidenciali konsultacija. Konsultacija vyksta saugioje aplinkoje ir apima psichoterapija bei žodinio ir medikamentinio gydymo suderinimą. Mūsų gydytojas psichiatras ir gydytojas psichoterapeutas  suteiks  Jums saugią ir konfidencialią konsultaciją. Susitikimui galime Jus priimti mūsų kabinete Vilniuje arba galime suteikti Jums nuotolinę konsultaciją internetu Skype programa. Gydytojai psichiatras ir psichoterapeutas Vilniuje įprastai pageidauja pirmiausiai susitikti su pacientu gyvai, nes reikia įvertinti paciento būklę, nustatyti diagnozę bei aptarti gydymo planą. Vėliau, gydymo tęsimui ar palaikomosioms sesijoms galima nuotolinė psichologinė konsultacija internetu Skype programa.

Psichologine pagalba Internetu, Skype programa

Psichologo pagalba internetu – tai patogus būdas gauti psichologine pagalba neišeinant iš namų ar biuro, kur Jūs bebūtumėte, Jums patogiu metu. Ypač tai yra svarbu jeigu Jūs daug keliaujate arba gyvenate kitame mieste, dirbate ar mokotės kitoje užsienio šalyje. Tokiais atvejais mes siūlome psichologine pagalba, psichoterapija, psichologo konsultacija internetu Skype programa.  Psichologas internetuper Skype – tai yra puiki išeitis ne tik užsienyje gyvenantiems mūsų klientams, bet ir tolimesniuose Lietuvos rajonuose gyvenantiems žmonėms, susiduriantiems su transporto sunkumais bei, apskritai, droviems žmonėms, kuriems vizitas pas gydytoją ar psichologą sukelia didelį stresą ir nepatogumą. Žmonėms, kurie negali išeiti ar dėl įvairių aplinkybių netgi negali kalbėti (nebūna vieni kambaryje ar pan.) galime pasiūlyti nuotolinę konsultaciją tekstu – “chat’o” pagalba.  Psichologas ir psichiatras internetu – paslauga skirta konfidencialumo siekiantiems žmonėms, kurie, jeigu ne šiuolaikinės komunikacijos priemonės, apskritai neperžengtų psichologo ar psichiatro kabineto slenksčio.

Nemokama psichologine pagalba Vilniuje bei telefonu

Dažnai susiduriame su situacija kai finansinės galimybės nėra pakankamos ir psichologine pagalba reikia gauti nemokamai. Mes, deja, dirbame privačiai ir stengiamės užtikrinti klientui visišką konfidencialumą, suteikti gerą aptarnavimą bei aukštos kokybės paslaugas, todėl ir mūsų psichologinės pagalbos paslaugos yra mokamos konkrečiau žr.: kainos.  Tačiau, jeigu Jūsų situacija kritinė ir vis dėl to ieškote nemokamos psichologinės pagalbos – galite pabandyti kreiptis į artimiausią Jūsų poliklinikai priskirtą psichikos sveikatos centrą – šiose psichikos sveikatos priežiūros įstaigose, finansuojamose iš privalomojo socialinio draudimo fondo (PSDF) lėšų, Sodroje draustiems pacientams yra teikiama nemokama būtinoji psichologine pagalba. Jeigu Jums taip pat yra reikalinga psichologine pagalba telefonu, galima būtų kreiptis telefonais nurodytais psichologo pagalba puslapyje  ir Jums bus suteikta nemokama psichologinė pagalba.