Psichoterapeutas

Psichoterapeutas Vilniuje

Galbūt Jūs ieškote kas būtų geras psichoterapeutas Vilniuje  arba Jums yra reikalinga psichoterapeuto konsultacija iškilus gyvenimo sunkumams ar sprendžiant įvairias psichologines problemas? Mūsų psichoterapeutai Vilniuje teikia psichoterapeuto  pagalba. Mūsų komandoje dirba ir psichologai psichoterapeutai, ir gydytojai psichoterapeutai.  Šiandieninė gyvenimo aplinka ir krūvis bei psichologinių problemų kompleksiškumas ne vieną žmogų priverčia ieškoti psichoterapeuto konsultacija.

Psichologas – psichoterapeutas ar psichiatras – psichoterapeutas, ką pasirinkti?

Dažnai iškyla klausimas, ką pasirinkti, koks specialistas yra geras psichoterapeutas: gydytojas – psichoterapeutas, gydytojas – psichiatras ar psichologas – psichoterapeutas? Psichoterapeuto asmeninis kontaktas, psichoterapinis ryšys su klientu, požiūrių suderinamumas yra daug svarbesni faktoriai negu psichoterapeuto specialybė. Todėl, pirmiausiai ieškokite psichoterapeuto, kokio požiūriai ir gyvenimo filosofija Jums labiausiai priimtini, kuris padeda spręsti Jūsų problemas ir motyvuoja keitimuisi, su kuriuo Jūs jaučiatės patogiai ir saugiai.

Psichoterapeutas internetu. Psichoterapeuto konsultacija Skype.

Psichoterapeuto konsultacija internetu yra patogus būdas gauti psichoterapeuto konsultacija neišeinant iš namų, nedelsiant. Psichologo psichoterapeuto konsultacija internetu yra tinkama žmonėms, kurie gyvena užsienyje, kurie  daug keliauja, yra užsiėmę, tačiau nori išlaikyti tą patį psichoterapeutą ir tęsti psichoterapiją gimtąja kalba. Taip pat kai kurie žmonės,  dėl fizinės negalios ar sveikatos negali išeiti ir palikti namus. Taip pat, be kitų privalumų ši psichoterapeuto konsultacija yra patogi žmonėms, kurie yra drovesni, nedrąsūs ir, jeigu ne psichoterapija Skype – tai vargu ar apskritai pasirodytų pas psichoterapeutą. Tokia psichoterapija internetu yra siūloma klientams siekiantiems anonimiškumo. Psichologas internetu – tuomet yra labai patogus sprendimas. Psichoterapeuto konsultacija internetu yra šiek tiek kitokia negu įprastinė, nes ji turi tam tikrus ypatumus ir konsultavimo internetu specifiką. Mes jau nuo pat savo veiklos pradžios pradėjome naudoti psichoterapinio konsultavimo būdą, todėl pas mus jau yra nusistovėjusi sėkminga praktika ir psichoterapeuto konsultacija Skype duoda išties neblogų rezultatų. Mes dirbame Skype su klientais gyvenančiais įvairiose Europos šalyse. Galimi tokie psichoterapeuto konsultacijos internetu būdai: Vaizdo konsultacija Skype pagalba, Garso konsultacija (telefonu arba internetu), psichoterapeuto konsultacija raštu – tekstinėmis žinutėmis, psichoterapeuto konsultacija “chat’u” arba elektroniniu paštu.

Parašykite mumis e-paštu, paskambinkite  ar iš karto registruokitės konfidencialiai asmeninei konsultacijai. Susisiekime!

Psichoterapeutas Vilniuje ir internetu 370 620 40050
Psichoterapeutas