Psichologai Vilniuje. Psichologine Pagalba

Psichologai Vilniuje

Mūsų komandos specialistai – psichologai dirba Vilniuje ir teikia  psichologine pagalba. Mūsų psichologas Vilniuje padės Jums išspręsti susidariusias problemas ir suteiks psichologine pagalba.  Psichologas Mykolas Valainis dirba mūsų komandoje, teikia psichologo konsultacija vaikams ir suaugusiems bei poroms. Apie psichologai Vilniuje galite sužinoti daugiau mūsų socialinio tinklo paskyroje https://lt-lt.facebook.com/Psichologas.Vilnius. Taip pat psichologo konsultacijas teikia psichologė Vida Kaleinikovienė, kuri taip pat dirba ir internetu. Kita mūsų specialistė – gydytoja psichoterapeutė Kotryna Varevičienė teikia psichoterapijos paslaugas. Todėl kreipkites ir mes galėsime Jums padėti.

Psichologas Vilniuje

Pažiūrėkite video apie psichologas Vilniuje ir aplankykite mus Vilniuje arba internetu. Dažnai psichologinę emocinę pagalbą nemokamai teikia savanoriai įvairiuose paramos/ pagalbos centruose. Apmokytų savanorių teikiama pirmoji psichologinė emocinė pagalba paramos centruose yra geras būdas gauti paslaugą greitai ir nemokamai. Dažnai to pilnai užtenka, kad nuraminti emocijas ir susiorientuoti situacijoje. Tačiau toliau, numatant tolimesnį psichologinį konsultavimą ar psichoterapijos planą reikalinga specialistų pagalba.  Mūsų psichologų teikiama psichologine pagalba yra profesionalių specialistų t.y.  psichologų bei psichoterapeutų teikiama mokama paslauga, kurių teikiamų paslaugų aprašymus rasite skyrelyje “Psichologas Vilniuje”.

Psichologinė pagalba

Mūsų specialistai teikia psichologine pagalba ir psichologo konsultacija. Mes suteikiame kokybišką psichologine pagalba, – t.y mes į paslaugas įeina  ir psichologinė emocinė pagalba, ir psichologo konsultacijos. Galime pasiūlyti vieną ar kitą psichologą bei psichoterapeutą, taip pat mūsų komandoje yra  psichiatras. Daugiau apie jį skaitykite skyrelyje http://psichiatrasvilniuje.wordpress.com/tag/psichologas-vilniuje/.  Psichologo pagalba ir konsultacija galima mūsų kabinete Vilniuje arba internetu patogiu Jums metu. Mūsų psichologų teikiama psichologine pagalba  yra Vilniaus centre prie Žaliojo tilto ir CUP.  Klientus priimame tik  suderinus laiką iš anksto.Telefoną registracijai rasite skyrelyje “Kontaktai” arba puslapyje psichologo pagalba Vilniuje, ten pat Jūs rasite ir tikslesnes nuorodas kaip atvykti automobiliu ar viešuoju transportu.